Уважаемый посетитель! Вы используете устаревший браузер, чтобы страница работала правильно, рекомендуется использовать современный браузер.

Deneyim paylaşımı için uzmanların desteği

Online üzerinden İngilizce eğitimini verebilen özel öğretmenler

Online üzerinden İngilizce eğitimini verebilecek 10 en iyi öğretmen seçmek için her hafta tüm dünyadan 500'e yakın aday ile görüşme yapıyoruz. Daha sonra özel algoritmalar yardımıyla sizin için en uygun eğitmeni belirliyoruz.

Derslerin kalitesini arttırmak için çevrim içi eğitimi konusunda uzman olan kişiler, Skyeng uzmanları ve anadili İngilizce olanlar, öğretmenlere devamlı beceri geliştirme eğitimleri verir.

Uzmanlık denetimi

Devamlı eğitim

Skyeng dil ve eğitim uzmanları, İngilizce uzmanlık seviyesi, eğitme ve karşıdakini sohbete teşvik etme becerisine göre öğretmenleri denetler.

Her İngilizce öğretmeninden, ders kalitesini kontrol eden ve daha iyi eğitim vermesini sağlayan uzman sorumlu olur.

Anadili İngilizce olanlarla konuşma kulüpleri

En iyi öğretmenler seçilir

Eğitim metodu

Üç aşamalı eleme

Karakter uyumuna göre

İster spor tutkunu olun ister hamur işi pişirmekten hoşlanın: Skyeng ilgi alanlarınıza göre sizin için özel öğretmen seçer. Böylece sohbet etmek için her zaman ortak konularınız olur.

İlgi alanlarına göre

İsteklere göre

Öğrenciye göre öğretmen seçilir

Öğretmenlerimizin eğitimini sağlamak adına eğitim sektöründe inovasyon teknikleri hakkında bilgi vermeleri için uzmanları düzenli davet ederiz.

Skyeng okulunun en iyi uzmanları tecrübelerini ve yöntemlerini diğer İngilizce öğretmenleriyle çevrim içi paylaşırlar.

Profesyonel gelişim için web konferansları

Bu tür aktiviteler sayesinde öğretmenlerimiz her zaman formda kalır, kelime darağaçlarını devamlı genişletir ve dil bilgisi seviyelerini anadili seviyesinde tutar.

Aceleci misiniz yoksa tam ters ağırkanlı mısınız? Sert disipline ihtiyacınız var mı? Karakter yapınızı analiz ettikten sonra sizin için en uygun öğretmeni seçeriz.

İngilizce öğretmeniniz için cinsiyet, yaş ve ülke tercihlerinizi belirleyin. Sizin için en uygun öğretmen bulmak bizim işimiz.

Öğretmenler

Tüm İngilizce öğretmenlerimiz en iyi dil ve öğretmenlik üniversitelerinden mezun olup, Skype üzerinden size eğitim verebilmek için gerekli diplomalara, CELTA ve DELTA sertifikalarına sahiptir.

Öğretmenlerimiz için devamlı beceri geliştirme eğitimleri düzenliyoruz

Uzmanlık alanı İngilizce olan yüksek eğitim almış öğretmenler

Yüksek dil uzmanlığı

Öğretmenlerin dil uzmanlıkları, uluslararası geçerliliğine sahip CPE, CAE, IELTS ve TOEFL sertifikaları ile tescillenmiştir.

Eğitim, en popüler ve bu konuda kendini ispatlamış eğitim metoduna göre yapılandırılmıştır. İlk dersten hemen sonra konuşmaya başlayacaksınız.