Уважаемый посетитель! Вы используете устаревший браузер, чтобы страница работала правильно, рекомендуется использовать современный браузер.

Dersler iletişimsel metot ile yapılmaktadır. İlk dersten itibaren konuşmaya başlamakla kalmıyorsunuz. Ders konuşmaların en az yarısı size ait olmaktadır. İngiliz materyallerden oluşturulan bu derslerin sonucunu hesap özetinizde hemen görmeye başlıyorsunuz. Okulumuzun en önemli avantajı, İngilizceyi eğlenceli ve etkili bir şekilde öğrenmenizi sağlayan, Vimbox adlı geliştirdiğimiz interaktif eğitim platformudur.

Düzenli dersler

3

Öğretmen seçimi

4

Deneme dersinin sonucunda eğitim uzmanı, karakter yapınız, ilgi alanlarınız, İngilizce öğrenme hedefleriniz ve istediğiniz ders takvimi gibi çeşitli parametrelere göre sizin için en uygun öğretmeni belirler. Tüm bunlar Skyeng'te aldığınız kişisel çevrim içi İngilizce derslerinizi maksimum konforlu ve etkili hale getirir.

Öğretmen

Eğitim uzmanı

Öğretmen seçimini kendiniz yaptıysanız ve özellikle bu öğretmen ile devam etmek istiyorsanız deneme dersinizi de onunla yapabilirsiniz.

Eğitim uzmanı deneme dersinde İngilizce seviyenizi ve en uygun öğretmen seçimini yapmak için öğrenme özelliklerinizi tespit eder.

Yurtdışı iş gezisine veya konferansa hazırlanmak

Yurtdışı iş arkadaşlarıyla ortak çalışma sürdürebilmek

Başka ülkeye taşınmak

Yurtdışına seyahate çıkmak

IELTS veya TOEFL sınavında başarılı olmak

Ders içeriği ve işleyiş:

Yüklü ücretleri önden ödemenize gerek yok: 8 dersten başlayan paketler için ödeme yapın

Sadakat programı: Daha fazla ders aldıkça daha az ödeyin

İhtiyacınız olduğu takdirde öğretmeninizi istediğiniz an ücretsiz değiştirebilirsiniz

5

Somut sonuçlar alma

Skyeng’te çevrim içi İngilizce öğrenme yolunuzda en önemli rehberiniz öğretmeninizdir. Hedefinize ulaşmanız için öğretmeniniz hem sizi motive eder hem de eğitim sürecini özelliklerinize göre yapılandırır. Öğretmenin çalışma kalitesi ise eğitim uzmanı tarafından denetlenir.

Öğrencilerimizin koydukları hedeflere siz de ulaşacaksınız

Skyeng'de İngilizce eğitimi

Eğitim süreci

Ders boyunca öğretmen sadece sizinle ilgilenir.

Uzaktan İngilizce eğitimi için talep oluşturmanız yeterlidir. Talebiniz bize ulaştığında Müşteri Hizmetleri'nden aranacaksınız ve ücretsiz ilk deneme dersi için uygun zamanı kararlaştırarak randevunuz oluşturulacaktır.

Nasıl başlayabilirim?

Gözle görülür ilerleme gösterebileceğiniz, kalite kontrolüne sahip özel yapılandırılan dersler.

Ücretsiz deneme dersi, ev şartlarında çevrim içi İngilizce eğitim formatını değerlendirme fırsatını sunar. Dersler eğitim uzmanı tarafından yapılmaktadır. Eğitim uzmanı, İngilizce seviyenizin yanı sıra telaffuz, dinleme anlama ve dilbilgisi gibi becerilerinizin seviyesini tespit eder. Ek olarak eğitim uzmanı etkili İngilizce öğrenme konusunda sizin için kişisel öneriler yapar.

Hemen İngilizceyi öğrenmeye başlamak istiyorsanız
+90 505 0995179 telefon numarasını arayarak veya  turkey.care üzerinden talebinizi bize ulaştırabilirsiniz.

1

2

Deneme dersi

 • Yapılan testlerin otomatik kontrolü
 • Kişiye özel hazırlanan ödevler
 • Sözcük önerilerine sahip yazılı görevler

İlgi ve destek

 • Oxford metoduna göre yapılandırılmış dersler
 • İnteraktif materyaller ve testler
 • Geçmiş derslerin materyalleri her zaman elinizin altında

Vimbox platformu

Ödevler

 • Öğretmeniniz

  Öğretmenlerimizi çok iyi tanıyoruz ve her biri hakkında en az 12 kesin bilgiye sahibiz. Bu sebeple kişiye özel öğretmen bulmakta çok başarılıyız.

 • 100%
  eşleşme

  Ders takvimi
  Hedefler ile uyum
  Ortak ilgi alanları
  Benzer karakter yapısı
 • Siz

  Eğitimle ilgili tüm isteklerinizi ilk telefon görüşmesinde operatörümüz not alırken, karakter yapınızı ve İngilizce seviyenizi deneme dersinde eğitim uzmanımız belirler.

Diğer avantajlar

Sabah veya akşam, hafta içi veya hafta sonu; dersiniz için en uygun saati kendiniz belirleyin. Dersin süresi 50 dakikadır.

Kişisel eğitim uzmanınız gelişiminizi adım adım takip eder ve öğretmeninize öneriler yapabilir.

Telefon, Skype ve e-posta yoluyla ulaşabileceğiniz destek ekibimiz, hafta sonu dahil olmak üzere her gün tüm sorunlarınızı çözmeye hazır.

Evde, kafede veya ofiste; dilediğiniz yerde dersinizi yapın. Dersler için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısıdır.

İngilizce eğitiminiz ücretsiz deneme dersinden başlar. Bu dersin sonucunda matematiksek algoritmalarımız sizin için en uygun öğretmeni belirler. İngilizce öğrenirken ders dinlemenin dışında ödev yapmanız da bekleniyor. 60 dersten oluşan internet kursunu tamamladığınızda sertifika almış olacaksınız.

Özgür iletişim yolunda eğitim aşamaları

Ders zamanının ücretsiz değişikliği ve iptali

Teknik destek uzmanı, Skype ayarlama veya ödeme yapma gibi teknik sorunları çözmenize yardımcı olur.