Уважаемый посетитель! Вы используете устаревший браузер, чтобы страница работала правильно, рекомендуется использовать современный браузер.

Not alma

Derslerinizi maksimum etkili hale getirmek için isteklerinizi, hedeflerinizi, eğitim tercihlerinizi ve önceki deneyimlerinizi toplayarak size özel öneriler oluşturmaktayız.

Her dersin durumunu ve kalan bakiyeyi belirterek ödeme ve ders geçmişinizi kayıt altında tutarız.

Kişisel yaklaşım

Yazılı ödevler

Oyunlaştırma

Süre tahmini

Ödevdeki tüm görevleri tamamlamak için ne kadar zamana ihtiyacınız olacağını görebilirsiniz.

Otomatik kontrol

Testi doğru yapıp yapmadığınızı hemen görebilirsiniz.

Ödevde yazdığınız her cevap için puan kazanırsınız. Ne kadar çok doğru cevap verirseniz, toplam puanınız o kadar yüksek olur.

Arkadaşlarınıza davetiye bağlantısını göndererek ücretsiz ders kazanabilirsiniz, ödevlerinize ve önceki derslerin materyallerine hızlı erişebilirsiniz.

Ödeme geçmişi

Öğrencinin kişisel kartı

Testlerin yanı sıra ödevlere, kullanımı önerilen sözcükleriyle beraber, kompozisyon da dahil edilebilir. Bir sonraki derste öğretmen kompozisyonunuzu kontrol eder.

İşlenen konuyu pekiştirmek için öğretmen, size özel ödev hazırlar. Bir sonraki derste ödevin sonucu öğretmenle birlikte ayrıntılı incelenir.

Size verilen ödevler, konuşma kulübünün toplantıları ve yeni promosyonlar hakkında bilgilere hesap özetinde ulaşabilirsiniz.

Dersler Vimbox platformunda yapılmaktadır

Öğretmenle beraber çevrim içi ders kitabını işleyeceksiniz. İnteraktif görevler ve dahili video bağlantısı sayesinde öğretmenle olan etkileşiminiz güçlenirken dersler daha etkili işlenir.

Hesap özeti, ders takviminizi, bir sonraki dersin zamanını, öğretmenin iletişim bilgilerini ve bakiyenizi göstererek dil eğitiminizi tamamen şeffaf hale getiriyor.

  • {{ s.h1 }}

    {{ s.txt }}

Gerekli olan her şey elinizin altında

Kullanım istatistiği

Eğitim materyalleri depolama

Siz ödevinizi yaparken bilgisayar, otomatik olarak doğruluğunu kontrol eder.

Daha önce tamamladığınız her derse geri dönüp tekrar yapabilirsiniz.

Hesap özeti

Ders takvimi, öğretmen, ödenmiş ders sayısı gibi eğitim süreciyle ilgili olan tüm bilgilere hesap özetinizde ulaşabilirsiniz.

Şeffaflık ve kolay erişim

Haberler ve geri bildirim

Sözcük ezberleme uygulaması

Ödevler de Vimbox platformunda yapılmaktadır. Derste öğrendiğinizi pekiştirmek için öğretmen sizin için özel ödevler oluşturur.

Ödevler

Ders sırasında yeni sözcükleri, sözcük gruplarını ve yazım kurallarını not almanız mümkün. Ders bittikten sonra bu notlara ulaşabilirsiniz.

Ders sırasında öğretmeninizle iletişim kurmanız için başka programlara ihtiyaç duymazsınız; video görüşme doğrudan tarayıcıda çalışmaktadır.

Ders sırasında öğretmeninizle beraber yeni sözcükleri kişisel sözlüğe ekleyebilirsiniz. Daha sonra boş zamanınızda, 3 kat daha az zaman harcamanızı sağlayan bilimsel algoritmalarına sahip kullanışlı uygulama yardımıyla bu sözcükleri ezberleyebilirsiniz.

Tarayıcıda video bağlantı

Ortak materyaller

Ekranda gördüğünüz eğitim materyalleri öğretmen tarafından da görüntülenmektedir. Öğretmeniniz, yaptığınız görevleri gerçek zamanlı takip eder.

Platform