Уважаемый посетитель! Вы используете устаревший браузер, чтобы страница работала правильно, рекомендуется использовать современный браузер.

İş Geliştirme Direktörü

 • İş görüşmesine katılan 36 öğretmen adayından sadece biri Skyeng'in çatısının altında çalışmaya başlamaktadır
 • Öğrencilerin %41'i okulumuzu arkadaşlarına ve yakınlarına tavsiye etmektediri
 • Deneme dersine talep oluşturan kişilerin %87'si düzenli ders almaya başlamaktadır

Misyon

Skyeng hakkında

Çalışma verileri

 • öğretmen (bu göstergeye göre diğer çevrim içi okullar arasında birinci)
 • öğrenci
 • ders (açıldığından beri yapılan ders sayısı)
 • 50 dakika (bir dersin süresi)
 • 24 saat (dersler günün her saatinde yapılmaktadır)
 • 1. ders ücretsiz
 • 330 000$ (proje için başlangıç yatırım)

Skyeng, yeni nesil çevrim içi İngilizce öğrenme okuludur. Bu okulda, modern megakentlerde yaşayanlara kısıtlı zaman koşullarında İngilizce öğrenmeye yardım eden uzmanlar çalışmaktadır.

Sayılar

Okul 2012 yılında kurulmuştur. Fakat temeli 2010 yılına dayanmaktadır. Moskova Fizik ve Teknoloji Enstitüsü öğrencisi Georgiy Solovyev kendi örneğinde İngilizcenin okulun dışında internet üzerinden de öğrenilebileceğini anlamış oldu. O dönemde başka şehirde yaşayan öğretmenden İngilizce dersleri alarak bu tür derslerin ne kadar etkili olduklarını tecrübe etti.

Üniversite eğitimini tamamlayıp farklı bir sektörde çalıştıktan iki yıl sonra çevrim içi dil okulu fikrine geri dönmeye karar verdi ve takım oluşturmaya, öğrenci, öğretmen ve yatırımcı aramaya başladı.

Georgiy'in dışında, Moskova Fizik ve Teknoloji Enstitüsü ve Bauman Moskova Devlet Teknik Üniversitesi mezunları Khariton Matveev, Denis Smetnev ve Andrey Yaunzem kurucular arasında yer aldı.

2013 yılının baharında startup ilk 30 bin dolarlık yatırımı çekmeye başardı. Ardından sonbaharda yatırımların ikinci raundu gerçekleşti. Proje 300 bin dolarlık yatırımı aldı.

Ocak 2014'te Skyeng'in yönetim kuruluna Alexander Laryanovskiy katıldı. Daha önce Yandex'te Uluslararası İş Geliştirme Direktörü pozisyonunda görev alan Alexander projenin yatırım ve yönetim ortağı oldu.

Aynı yılın ağustos ayında Skyeng, Vimbox adında kendi geliştirdiği eğitim platformunu piyasaya sürdü. Bu platform sayesinde İngilizce eğitimi artık sanal bir sınıfta gerçekleştirilmeye başladı ve daha etkili ve kullanışlı bir hal aldı. Benzer örnekler piyasada henüz bulunmamaktadır.

Andrey Yaunzem  

Georgiy Solovyev  

Khariton Matveev  

Skyeng kurucu ortağı. Moskova Fizik ve Teknoloji Enstitüsü mezunu, Fizik ve Matematik dalında çeşitli uluslararası olimpiyatlarında birincilik sahibi. Skyeng'den önce kendine ait Funday.pro çevrim içi projesini geliştirmekle meşguldü. Kariyerine Kurchatovsk Enstitüsünde mühendis olarak görev alarak başladı. Daha sonra “Forschungszentrum Jülich” Avrupa Araştırma Merkezi’nde ve “Bionanophysics” Akademik Merkezinde geliştirici olarak çalıştı.

Skyeng kurucu ortağı. Moskova Fizik ve Teknoloji Enstitüsü mezunu. 2007 – 2011 yıllarında Rusya Ulusal Fizik Olimpiyatının organizatörü ve jüri üyesiydi. Skyeng’den önce Innova Systems şirketinde geliştirici ve Fizik Enstitüsünde araştırmacı olarak görev almıştı.

Ocak 2014'te Skyeng takımına katıldı. 2008 – 2014 yıllarında Rusya'nın teknoloji devlerinden olan Yandex'in Türkiye pazarına giriş sürecini yönetti. Alexander, Yandex'e Novotelekom'daki Pazarlama Direktörü görevinden sonra katıldı. Kendisi çeşitli büyük internet projelerinin fikir sahibi ve kurucusudur. İnternet alanında 1994 yılından beri çalışmaktadır.

Skyeng kurucu ortağı. Moskova Fizik ve Teknoloji Enstitüsü mezunu, Ulusal Teknoloji Bilimleri Olimpiyatı birincisi. Üniversite eğitimi sırasında Katı Hal Fiziği Enstitüsünde mühendis olarak görev alıyordu. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Kassa365.ru çevrim içi projesinin CEO pozisyonunda çalıştı.

Öz gerçekleştirme yolunda bir basamağı olan İngilizcenin öğrenmesinde hızlı sonuca ulaşmaları için insanlara yardım etmeye varız.

Şu konularda iddialıyız:

 • Öğretmen seçimi ve ders organizasyonu
 • Öğrenme sürecinin kontrolü
 • Öğrenme süreci boyunca ve kurs bitiminde motivasyon desteğinin sağlanması

Geçmiş

Denis Smetnev  

İletişim bilgileri

Bugün Skyeng kadrosu Avustralya'dan Avrupa ülkelerine kadar geniş bir coğrafyada yaşayan 5250 öğretmen ve 42 ofis çalışanından oluşmaktadır.

Takım

Yönetim Kurulu

Kampanyanın merkez ofisi Moskova'da bulunmaktadır.

Alexander Laryanovskiy  

Skyeng kurucu ortağı. Bauman Moskova Devlet Teknik Üniversitesinin mezunu. Skyeng’den önce Funday.pro, Novo-Trans ve Alpha SEO gibi projelerinde geliştirmeden sorumluydu. Üniversite eğitimi sırasında Moskova Lisesi №1581’de programcılık eğitmeni olarak çalıştı ve öğrencileri Moskova Programcılık Olimpiyatına hazırladı.

Okul hakkında

+7 965 315 51 15

Operasyon Müdürü

Geliştirme Müdürü

Ürün müdürü

Genel Müdür

Türkiye ve Azerbaycan Ülke Müdürü

İlkin İskender

Güncel sorularınıza hızlı cevap vermeye ve ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sunmaya hazırız.